Vánoční dílničky 2022

Po dlouhé době jsme se konečně mohli společně před Vánoci sejít a nejen příjemně posedět.

Díky šikovným rodičům, prarodičům a ostatním členům rodin, jsme mohli uspořádat Vánoční jarmark společně  s kreativními dílničkami. Každý si vyzkoušel různé techniky od decoupage, přes svíčky, svícny až po práci s vlnou. To co si návštěvníci vyrobili, si také odnesli. A pokud jim to bylo málo, měli i možnost nákupu výrobků nejen z dílny naší školy. Pokud někdo měl chuť, mohl si nabídnout cukroví, kávu či čaj. Školou se rozléhaly vánoční koledy a celková nálad se nesla v duchu Vánoc.

Protože jsme byli všichni zapojeni do vyrábění s vámi, nebyla moc možnost fotit, jak se vám vše dařilo. Ale věříme, že si všichni přišli na své. Tak alespoň pár momentek na připomenutí vánočního tvoření.