Matematický klokan

S radostí vám přinášíme zprávu o úspěchu našich žáků z 2. až 5. třídy, kteří nedávno zúčastnili školního kola Matematického klokánku. Tato matematická soutěž je nejen zábavnou výzvou, ale také skvělým prostředkem k rozvoji matematických dovedností našich žáků.
Naše škola měla tu čest, že se zúčastnili žáci různých věkových kategorií. Tři nejlepší účastníci z každého ročníku si odnesli zasloužené diplomy a malou odměnu.

I ti, kteří se nedostali na stupně vítězů, obdrželi certifikáty o účasti a sladkou odměnu. I když se letošního ročníku nemohli zúčastnit prvňáci, všechny žáky podpořili a pogratulovali jim k umístění.

Chceme poděkovat všem našim žákům za jejich aktivní zapojení do Matematického klokánku a za jejich snahu v této soutěži. Gratulujeme všem vítězům i účastníkům a doufáme, že se i nadále budou úspěšně podílet na různých soutěžích.