Den přátelství

Každý rok se slaví sv. Valentýn. U nás jsme se však rozhodli, že ho oslavíme netradičně. Přesto přátelsky a to ,,Dnem přátelství´´.
Děti si udělaly dvojice, oblékly se stejně nebo alespoň obdobně a celý den si dělaly navzájem radost. Buď valentýnkou nebo malým dárečkem či dobrým skutkem. Ale nejen mezi sebou ale nám tento den dělali všichni radost a to nejen děti. V tento den jsme zažili dvě milá překvapení v podobě dvou návštěv. První velká návštěva, která byla opravdu velice milou vzpruhou pro všechny, byla naše bývalá paní ředitelka, na kterou všichni rádi vzpomínají.
Dětem přinesla dárečky, zazpívala si s námi, seznámila se s našimi prvňáčky a hlavně se se všemi krásně přivítala a nakonec i rozloučila velkým objetím. Objímání nebralo konce. Neustále měla kolem sebe někoho kolem sebe. A myslím, že i ona si to užila.
Druhá návštěva byl náš bývalý student Ondra, který má prázdniny a tak se na nás přišel podívat a užít si s námi den přátelství.
Tento den se nám opravdu povedl a budeme určitě na něj ještě dlouho vzpomínat.