Vánoční dílny a posezení 2023

Děkujeme všem, kteří se podíleli na uskutečnění naší tradiční každoroční akce ,,Vánoční posezení s dílnami.´´
Ve dvou třídách jste si mohli vyrobit hned několik výrobků, ať už to bylo z papíru, dřeva či z přírodnin.
Navíc jste se mohli nechat vyfotit v našem fotokoutku, kterého se na výbornou zhostila fotografka Natálka Šípková. Fotografie se moc povedly. Ve škole jsme si je také prohlédli.

Kdo si chtěl odpočinout od vyrábění, mohl si načepovat vynikající čaj a dát si perníčky, jednohubky či cukroví. Odpočnou si u poslechu koled    či se podívat do našeho krámku a zakoupit si výrobky dětí z naší školy.

Kromě dětí z naší školy a jejich rodičů či prarodičů, se na nás přišli podívat i naši absolventi.
Věřím, že jsme zde načerpali všichni trochu vánoční atmosféry a připravili se tak na Vánoce.
Jak celá akce u nás dopadla si můžete prohlédnout také na fotkách (viz níže).