Sbírka pro záchrannou stanici Pasíčka

Předání krmiva a jiných potřených věcí pro záchrannou stanici Pasíčka.

Po 10 dnech jsme ukončili pomoc pro záchrannou stanici Pasíčka. Velké poděkování patří všem rodičům a žákům naší školy, kteří se pomoci zúčastnili. Pro záchrannou stanici jsme nasbírali několik pytlů sena, slunečnice, pšenice, kukuřice. Dostali jsme také konzervy a pamlsky pro psy a kočky. Mnoho balíků piškotů, vloček, krmných směsí, krmných těstovin, sušené pečivo. Mnoho z dárců přineslo také věci na údržbu a opravů klecí a výběhů. Mezi dary byly také dětské pleny, dětské vaničky a kojenecké lahve pro mláďata.

Velké poděkování také patří prodejně Tera Zoo Přelouč, která nám pro Pasíčka darovala pamlsky pro psy a kočky jako sponzorský dar. Ještě jednou Vám všem patří obrovské poděkování a obdiv! Je vidět, že jsme obklopeni lidmi, kteří mají srdce na pravém místě 🙂